Stavebníctvo
Peter Kocian
Stolárske práce
- Obec
- Veľká Lehota
- Od roku
- 2010
- IČO
- 45 506 060
Peter Kocian
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 966 41 Veľká Lehota
- Na trhu od
- 20. augusta 2010
- IČO
- 45 506 060
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.32)
- Stolárske práce
Podnikanie v číslach
- 16
- rokov na trhu
- 2010
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Kocian
Peter Kocian – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľká Lehota. Podniká od 20. augusta 2010.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad stolárstvo, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Kocian
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 45 506 060
- Dátum vzniku
- 20. augusta 2010
- Miesto podnikania
- 966 41 Veľká Lehota
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-15132
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.32)
- Stolárske práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Kocian zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Stolárstvo
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom
-
Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
-
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Stolárstvo
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Skladové a pomocné činnosti v doprave (manipulácia s tovarom, materiálom)
- Výroba strojov pre hospodárske odvetvia
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Kocian?
Miesto podnikania je v obci 966 41 Veľká Lehota.
Čím sa Peter Kocian zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.
Aké je IČO – Peter Kocian?
IČO je 45 506 060.
Odkedy podniká Peter Kocian?
Podnikanie začalo 20. augusta 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.